Odwróceni – Mirosław Zbrojewicz zagra w 2. sezonie

TVN pracuje nad 2. sezonem serialu Odwróceni. Ustaliliśmy, że Mirosław Zbrojewicz dołączył do obsady.

TVN pracuje nad 2. sezonem serialu Odwróceni. Ustaliliśmy, że Mirosław Zbrojewicz dołączył do obsady.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Ustaliliśmy, że Miroslaw Zbrojewicz dołączył do obsady 2. sezonu serialu Odwróceni. Nie wiemy jednak, w jaką rolę się wcieli. Jest to pierwszy nowy aktor w tej serii. Zbrojewicza ostatnio mogliśmy oglądać w filmach 11 minut oraz Konwój.

Przypomnijmy, że TVN pracuje nad 2. sezonie. W obsadzie powrócąArtur Żmijewski oraz Robert Więckiewicz.

Wcześniej dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak potwierdzał nam, że fabuła rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z pierwowzoru. Zobaczymy nową generację, która zaczyna żyć w tym samym środowisku, co bohaterowie poprzedniej serii. Zdjęcia najprawdopodobniej ruszą w połowie września.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: Mirosława Łukaszek

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV