

"Odyssey" to nowy serial stacji NBC opowiadający o międzynarodowej konspiracji, w którą zamieszana jest trójka głównych bohaterów. Anna Friel gra w nim żołnierkę, która zostaje opuszczona w Afryce Północnej. Część scen jest więc filmowana w Maroku, gdzie doszło do incydentu z udziałem członków ekipy pracującej przy serialu.
1. asystent reżysera oraz charakteryzator wychodzili późną nocą z restauracji w pobliżu ich mieszkania w Marrakech Plaza, kiedy grupa młodych ludzi probowała ich okraść. Kiedy zaczęli się bronić wywiązała się bójka, która spowodowała obrażenia wymagające pomocy medycznej.
Czytaj także: CBS ogłasza daty premier „Extant”, „Pod kopułą” i „Zoo”
Według kierownika produkcji, Ahmeda Abounouoma, członkowie ekipy mają złamane ręce, ale ich stan ogólny jest dobry. Abounouom stwierdził również, że do zajścia mogło dość w każdym innym miejscu na świecie i nie ma ono nic wspólnego z ich projektem. Napaść nie opóźniła w żaden sposób produkcji serialu.
"Odyssey" zadebiutuje na antenie NBC 5 kwietnia.
Źródło: deadline.com / zdjęcie: materiały prasowe

