Przeczytaj w weekend

OFICJALNIE: Jessica Chastain prowadzi rozmowy na temat zagrania w drugiej części To

Popularna aktorka rozmawia z producentami w sprawie swojego angażu w drugiej części hitowej produkcji Warner Bros opartej na bestsellerowej powieści autorstwa Stephena Kinga.

Popularna aktorka rozmawia z producentami w sprawie swojego angażu w drugiej części hitowej produkcji Warner Bros opartej na bestsellerowej powieści autorstwa Stephena Kinga.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  to 2 

Portal Variety donosi, że nominowana do Oscara Jessica Chastain negocjuje udział w drugiej części horroru It: Chapter One. Aktorka miałaby się oczywiście wcielić w dorosłą wersję postaci Beverly, którą w zeszłorocznej odsłonie zagrała Sophia Lillis. Byłaby to kolejna współpraca Chastain z reżyserem Andym Muschiettim po filmie Mama

Dla przypomnienia aktorka od dawna była faworytką fanów do zagrania postaci Bev. Sama również wyrażała ogromną chęć udziału w projekcie. Pierwsza część To zarobiła na całym świecie ponad 700 milionów dolarów. Premiera drugiej odsłony zaplanowana jest na 6 września przyszłego roku.

Źródło: variety.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV