Przeczytaj w weekend

Olivia Munn z kluczową rolą w 2. sezonie Six

Olivia Munn to aktorka znana z serialu Newsroom i filmu X-Men: Apocalypse. Ujawniono szczegóły jej angażu do 2. sezonu Six.

Olivia Munn to aktorka znana z serialu Newsroom i filmu X-Men: Apocalypse. Ujawniono szczegóły jej angażu do 2. sezonu Six.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  six 

Olivia Munn zagra postać Giny, bezwzględnej i inteligentnej agentki CIA. W obsadzie powrócą Walton Goggins, Barry Sloane, Kyle Schmid, Juan Pablo Raba, Edwin Hodge, Brianne Davis, Nadine Velazquez, Dominic Adams, Jaylen Moore i Lindsley Register.

Czytaj także: Nowa aktorka w 2. sezonie Westworld

Zdjęcia do 10-odcinkowego 2. sezonu rozpoczną się w lipcu w Vancouver. Premiera w 2018 roku.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV