Katja Herbers z dużą rolą w 2. sezonie Westworld. Kogo zagra?

Ruszają prace przygotowawcze do 2. sezonu serialu Westworld. Zdjęcia rozpoczną się już niedługo.

Ruszają prace przygotowawcze do 2. sezonu serialu Westworld. Zdjęcia rozpoczną się już niedługo.

Adam Siennica

Adam Siennica

Katja Herbers dostaje regularną rolę w 2. sezonie Westworld. Oznacza to, że zobaczymy ją we wszystkich odcinkach. Wcieli się w Grace, stałego gościa parku, której ostatnia wizyta przychodzi w najmroczniejszym momencie tego miejsca.

Aktorka ostatnio występowała w 3. sezonie serialu The Leftovers, a wcześniej grała w 2 sezonach Manhattan. Jest ona pierwszą nową osobą w 2. sezonie.

Czytaj także: Seriale na wakacje

Zdjęcia do 2. sezonu mają ruszyć jeszcze w lipcu. Podczas San Diego Comic-Con odbędzie się panel serialu, gdzie zostaną wyjawione jakieś informacje o nowych odcinkach.

Premiera planowana jest na 2019 rok.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV