On My Block - produkcja 3. sezonu wstrzymana. Aktorzy żądają podwyżek

On My Block to serial Netflixa, który otrzymał zamówienie na sezon 3. Zgodnie z nowymi informacjami produkcja zostaje wstrzymana, ponieważ aktorzy negocjują podwyżki.

On My Block to serial Netflixa, który otrzymał zamówienie na sezon 3. Zgodnie z nowymi informacjami produkcja zostaje wstrzymana, ponieważ aktorzy negocjują podwyżki.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  on my block 

On My Block to serial Netflixa, który wiosną powrócił z 2. sezonem. Przypomnijmy, że produkcja opowiada o dorastaniu i skupia się czwórce przyjaciół z niebezpiecznej dzielnicy. Młodzi ludzie rozpoczynają naukę w liceum, gdzie muszą mierzyć się z sukcesami i porażkami.

Serial otrzymał zamówienie także na sezon 3., jednak dziś poinformowano, że prace zostają tymczasowo wstrzymane. Wszystko dlatego, że aktorzy z obsady negocjują podwyżki i dopóki porozumienie z Netflixem nie zostanie wypracowane, nie ma mowy o wejściu na plan. Jak podają dziennikarze Deadline, na tym etapie każda ze stron ma zupełnie inne oczekiwania - Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray i Diego Tinoco (czyli główna czwórka aktorów) żądają wypłaty w wysokości 250 000 dolarów za odcinek (do tej pory każdy zarabiał po 20 000 dolarów za odcinek). Netflix zaproponował 40 000 dolarów, w związku z czym aktorzy obniżyli wymagania do 225 tys dolarów za odcinek. Do konsensusu jeszcze daleko i według nowych doniesień, komunikacja między stronami jest utrudniona. Nie wiadomo, jakie rozwiązania znajdzie ta sytuacja.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu podwyżki wynegocjowały także gwiazdy On My Block i Stranger Things. Z uwagi na niesłabnącą popularność produkcji, aktorom udało się wywalczyć podobne kwoty za odcinek, mimo, że również startowali z pułapu około 30 000 dolarów. Będziemy informować o postępach negocjacji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV