Oni będą walczyć z zombie w „Z Nation”

Harold Perrineau (Lost), Tom Everett Scott (Southland), DJ Qualls (Supernatural), Michael Welch (filmy z serii "Saga Zmierzch") i Kellita Smith ("The Bernie Mac Show") w obsadzie serialu o zombie stacji Syfy pt. Z Nation.

Harold Perrineau (Lost), Tom Everett Scott (Southland), DJ Qualls (Supernatural), Michael Welch (filmy z serii "Saga Zmierzch") i Kellita Smith ("The Bernie Mac Show") w obsadzie serialu o zombie stacji Syfy pt. Z Nation.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Perrineau wcieli się w Hammonda, przywódcę grupy, która podróżuje na zachód. Scotta zobaczymy w roli Garnetta, zastępcy Hammonda. Qualls wcieli się w postać zwaną Citizen Z, komputerowego hakera, który dołącza do grupy i pomaga jej w podróży. Welch i Smith w rolach Macka i Addy, który dołączają do reszty, by przeżyć. W obsadzie są także Anastasia Baranova, Russell Hodgkinson i Keith Allan.

Fabuła rozpoczyna się trzy lata po tym, jak wirus zombie spustoszył kraj, i skupia się na grupie zwyczajnych bohaterów, którzy muszą przetransportować z Nowego Jorku do Kalifornii jedynego człowieka, który przezwyciężył plagę. Tam ostatnie laboratorium czeka na jego krew. Choć jego antyciała są ostatnią nadzieją świata, ten człowiek ukrywa mroczny sekret, który może wszystkiemu zagrozić. Bohaterowie wyruszają w podróż przez postapokaliptyczną Amerykę, gdzie stawką jest przyszłość ludzkości.

Karl Schaefer (Eureka, The Dead Zone) jest głównym producentem wykonawczym. 13-odcinkowy sezon Z Nation nie ma jeszcze daty premiery.

Źródło: Deadline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV