Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Oferta Storytel na luty. Sprawdź jakie nowe audiobooki będą dostępne

W lutym w Storytel pojawi się ponad dwadzieścia nowych audiobooków. Sprawdźcie jakich książek będzie można posłuchać.

W lutym w Storytel pojawi się ponad dwadzieścia nowych audiobooków. Sprawdźcie jakich książek będzie można posłuchać.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  audiobook 

Storytel do streamingowy serwis do słuchania audiobooków. W tym miesiącu platforma przygotowała ponad dwadzieścia premier z różnych gatunków. Fani fantastyki będą mogli przesłuchać chociażby kolejne tomy Kłamcy Jakuba Ćwieka, Koła Czasu Roberta Jordana, cyklu urban fantasy Mike'a Careya czy Akt Harry'ego Dresdena autorstwa Jima Butchera.

Pojawi się także powieść historyczna o czasach rzymskich Bena Kane'a, opowieść o piratach A.M. Rosnera. Wśród innych planowanych  audiobooków znajdziemy także poradniki, powieści obyczajowe, kryminały czy kolejne odsłony projektu #Tomojamuza.

Oto pełna lista audiobooków, które pojawią się na platformie Storytel w tym miesiącu:

Źródło: Storytel / fot. Storytel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV