Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Opowieść podręcznej: zobacz okładkę sequela powieści

The Testaments to powieściowy sequel głośnej książki Margaret Atwood pt. Opowieść podręcznej. Właśnie zaprezentowano okładkę anglojęzycznego wydania tej pozycji.

The Testaments to powieściowy sequel głośnej książki Margaret Atwood pt. Opowieść podręcznej. Właśnie zaprezentowano okładkę anglojęzycznego wydania tej pozycji.

Informacja o tym, że Margaret Atwood postanowiła napisać sequel do Opowieść Podręcznej, pisaliśmy jesienią zeszłego roku. Do tej pory ujawniono, że The Testaments ma się ukazać we wrześniu 2019 roku. Teraz anglojęzyczny wydawca zaprezentował okładkę nowej powieści Atwood:

The Testaments - okładka
fot. Amazon

Akcja The Testaments będzie toczyła się piętnaście lat po zakończeniu Opowieści podręcznej, a jej narracja będzie prowadzona z perspektywy trzech kobiet.

Źródło: ew.com / fot. Hulu

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV