Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Opowieść podręcznej: Margaret Atwood pisze sequel powieści

Opowieść podręcznej, zekranizowana powieść SF Margaret Atwood, doczeka się kontynuacji. Premiera już w przyszłym roku.

Opowieść podręcznej to dystopijna powieść fantastyczna kanadyjskiej pisarki Margaret Atwood. Akcja książki dzieje się w Republice Gilead, gdzie kobiety zostały sprowadzone do ról Podręcznych: reproduktorek wykorzystywanych przez swojego pana. Tylko kobiety zachodzące w ciążę mają w tym społeczeństwie jakąkolwiek wartość.

Wydana w 1985 roku Opowieść podręcznej była doceniona przez czytelników i krytykę, doczekała się w 1990 roku ekranizacji, a ostatnio nowe życie zyskała dzięki serialowi zrealizowanym przez Hulu.

Nowa powieść będzie nosiła tytuł The Testaments. Jej narracja będzie prowadzona z perspektywy trzech kobiet, a akcja powieści będzie toczyła się piętnaście lat po zakończeniu Opowieści podręcznej. Premiera na Zachodzie planowana jest na jesień 2019 roku (10.09.2019).

Ogłaszając informację o powstawaniu kontynuacji Opowieści podręcznej autorka stwierdziła, że inspiracją do jej napisania były zarówno pytania czytelników, jak i wydarzenia z otaczającego nas świata.

Źródło: ew.com / fot. Hulu
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.