Przeczytaj w weekend

Ore - oto krótkometrażówka z okazji 40-lecia serii Obcy [WIDEO]

W sieci zadebiutował krótkometrażowy film celebrujący 40. rocznicę rozpoczęcia cyklu Obcy.

W sieci zadebiutował krótkometrażowy film celebrujący 40. rocznicę rozpoczęcia cyklu Obcy.

Seria filmów Obcy zadebiutowała w 1979 roku produkcjąObcy - 8. pasażer Nostromo

. Z okazji 40-lecia cyklu 20th Century Fox we współpracy z Tongal stworzyło krótkometrażówki będące hołdem dla franczyzy. Kolejna z nich została zatytułowana Ore. Jej bohaterką jest Lorraine, kobieta pracująca jako górniczka na jednej ze skolonizowanych planet. Kiedy odkrywa, że jej kolega z pracy zginął w tajemniczych okolicznościach, Lorraine staje przed wyborem - uciekać czy sprzeciwić się rozkazom pracodawcy i walczyć z zagrożeniem. Za reżyserię krótkometrażówki odpowiadają Siostry Spear.

Zobaczcie film:

Źródło: YouTube/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV