Oscary 2020 - Eminem na scenie. Ależ petarda! Zobaczcie występ

W trakcie gali, na której przyznano Oscary 2020, na scenie nieoczekiwanie pojawił się Eminem, który wykonał utwór "Lose Yourself".

W trakcie gali, na której przyznano Oscary 2020, na scenie nieoczekiwanie pojawił się Eminem, który wykonał utwór "Lose Yourself".

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub
Tagi:  oscary 2020 

Podczas ceremonii, na której rozdano Oscary 2020, na scenie zupełnie nieoczekiwanie pojawił się Eminem, który wykonał nagrodzony już statuetką Amerykańskiej Akademii Filmowej w 2003 roku utwór "Lose Yourself" ze ścieżki dźwiękowej filmu 8 Mila. Występ rapera był tak energetyczny, że nie tylko porwał wszystkich zgromadzonych na sali, ale i niemalże natychmiast zyskał w sieci olbrzymią popularność. Warto w tym miejscu nadmienić, że wszystkie przekleństwa z tekstu w trakcie transmisji zostały zagłuszone. 

Wśród osób, które w trakcie występu Eminema śpiewały lub kołysały się w rytm utworu, znaleźli się m.in. Martin Scorsese, Idina Menzel, Billie Eilish czy Kelly Marie Tran. Sam raper po zejściu ze sceny na swoim koncie na Twitterze napisał: "Słuchaj, gdybyś miał jeszcze jedno podejście, inną okazję... Dziękuje Akademii za zaproszenie mnie. Wybaczcie, że zajęło mi aż 18 lat, aby tu dotrzeć". 

Eminem odniósł się w ten sposób do ceremonii z 2003 roku, na której "Lose Yourself" z 8. mili zostało nagrodzone w kategorii Najlepsza piosenka. Wokalista nie zjawił się jednak na gali, a nieco wcześniej zapewniał, że w jego ocenie nie ma większych szans na wygraną. 

Zobaczcie fragmenty występu:

Źródło: Hollywood Reporter / zdjęcie główne: metro.co.uk/ABC

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV