Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Oskarżany o gwałt Brett Ratner porzuca pozew o zniesławienie

Bret Rattner, reżyser filmów takich jak Godziny szczytu czy X-Men: Ostatni bastion, został oskarżony przez 6 kobiet o molestowanie seksualne. Sam wystosował w kierunku jednej z pań pozew o zniesławienie, po tym jak ona zarzuciła mu gwałt. Teraz twórca porzucił oskarżenie. Co miało wpływ na taki stan rzeczy?

W 2017 roku, reżyser Brett Ratner złożył pozew o zniesławienie przeciwko kobiecie, która oskarżyła go o gwałt. Wcześniej Ratner został oskarżony o molestowanie i niewłaściwe zachowanie seksualne przez co najmniej sześć kobiet.

20 października 2017 roku, Melanie Kohler, pracownica jednej z agencji talentów, opublikowała a na Facebooku post, w którym oskarżyła Ratnera o gwałt. Kobieta zdecydowała się na publiczne wyznanie w związku ze sprawą hollywoodzkiego producenta Harveya Weinsteina, któremu zarzut molestowania seksualnego postawiło ponad 60 kobiet. Ratner na oskarżenia o gwałt zareagował pozwem o zniesławienie, nazywając oskarżenia „świadomym i napastliwym fałszerstwem”, dodając, że „bezpośrednią i natychmiastową” konsekwencją postu był poważny uszczerbek na jego karierze zawodowej.

Teraz reżyser wycofał się z oskarżeń o zniesławienie. W komentarzu oświadczył, że jest jest szczęśliwy, że sprawa dobiegła końca. Wypowiedzieli się również obrońcy obu stron. Adwokat Ratnera powiedział, że sprawa była bardzo nieczytelna, a wspomnienia Kohler mętne i niejasne. Obrończyni kobiety również określiła sprawę, jako bardzo trudną, wyrażając przy okazji zadowolenie, że jej klientka wreszcie może pójść własną drogą.

Brett Ratner wciąż musi zmagać się z pokłosiem oskarżeń o molestowanie seksualne. Wytwórnia Warner Bros. zerwała z nim współpracę. Wszystkie jego projekty, nawet te w fazie produkcji, trafiły do kosza.

-
-

Źródło: zdjęcie główne: Materiały promocyjne
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 1…

Kolejna telewizyjna historia o superbohaterach. Tego właśnie świat potrzebuje. A co powiecie na opowieści o…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead znów zaskakuje. 10. odcinek jest pięknym podsumowaniem poprawy jakości, w którym sama…

Ocena recenzenta:
8
Piotr Piskozub
spoilery
-

Shazam! – herosów i złoczyńców będzie…

Do sieci trafiły zdjęcia zabawek promujących film Shazam! - potwierdzają one, że na ekranie zobaczymy…

Piotr Piskozub
-

MCU, X-Men i nie tylko. Marvel…

Na konwencie Toy Fair 2019 Marvel pokazał całą serię zabawek związanych z MCU, X-Men i…

Michalina Reda
-

Avengers: Koniec gry – pełny zwiastun…

Kevin Smith wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Koniec gry. Jego zdaniem, Marvel nie…

Piotr Piskozub
-

Spider-Man: Daleko od domu – kostiumy…

Do sieci trafiły zdjęcia figurek kolekcjonerskich i zabawek z serii Funko POP, które promują film…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]