Paranoid. Nowa gra polskiego studia odpowiedzialnego za Agony

Porażka, jaką była gra Agony, nie zniechęciła polskiego studia, które zapowiedziało i pokazało pierwsze materiały z produkcji Paranoid, kolejnego horroru.

Porażka, jaką była gra Agony, nie zniechęciła polskiego studia, które zapowiedziało i pokazało pierwsze materiały z produkcji Paranoid, kolejnego horroru.

Paranoid opowiada historię Patricka Calmana, 31-letniego mężczyzny, który stracił całą rodzinę w tajemniczych okolicznościach. Jego rodzice zginęli gwałtownie, a jego siostra nagle zniknęła. Uraz związany z utratą bliskich zniszczył psychikę Patricka. Jego własne mieszkanie stało się jego więzieniem. Pewnego dnia Patrick dostaje telefon, a głos w telefonie wydaje się należeć do jego siostry. Aby dowiedzieć się prawdy o wszystkim, Patrick będzie musiał opuścić swoje życie w odosobnieniu, narażając się na straszne doświadczenia, które postawią go na krawędzi szaleństwa. Fabuła gry brzmi sztampowo, ale może z tego wyjść ciekawy projekt. Tytuł bydgoskiego studia MadMind Studios osadzony będzie w klimatach survival-horroru, oby tylko w praniu był lepszy, od niedawnego Agony. Ta gra, w pierwotnej wersji zmieszana została z błotem, ale jak wskazują oceny użytkowników platformy Steam, wersja UNRATED gry, stanowi odkupienie za pierwotne grzechy.

MadMind Studios, poza ujawnieniem powyższego projektu, nie zdradziło żadnych dalszych informacji. Nie wiemy nawet, na jaką platformę docelową projekt jest szykowany, aczkolwiek najprawdopodobniej z pewnością gra zostanie wydana na PC. Nie ma także informacji, nawet wstępnych, o potencjalnej dacie premiery gry.

 

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV