Przeczytaj w weekend

Paranoid

Paranoid

Paranoid opowiada historię Patricka Calmana, 31-letniego mężczyzny, który stracił całą rodzinę w tajemniczych okolicznościach. Jego rodzice zginęli gwałtownie, a jego siostra nagle zniknęła. Uraz związany z utratą bliskich zniszczył psychikę Patricka. Jego własne mieszkanie stało się jego więzieniem.

Pewnego dnia Patrick dostaje telefon, a głos w telefonie wydaje się należeć do jego siostry. Aby dowiedzieć się prawdy o wszystkim, Patrick będzie musiał opuścić swoje życie w odosobnieniu, narażając się na straszne doświadczenia, które postawią go na krawędzi szaleństwa.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV