Przeczytaj w weekend

Pełne sezony dla „The Flash” i „Jane the Virgin”

2 nowe seriale: The Flash i Jane The Virgin emitowane będą aż do maja 2015 roku. Stacja CW zamówiła właśnie dodatkowe odcinki.

2 nowe seriale: The Flash i Jane The Virgin emitowane będą aż do maja 2015 roku. Stacja CW zamówiła właśnie dodatkowe odcinki.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

The Flash i Jane The Virgin stały się mocnymi punktami nowej ramówki stacji CW. Spin-off Arrow zagwarantował rekordową oglądalność, z kolei Jane The Virgin zyskało widzów podczas emisji 2. odcinka, zbierając przy okazji znakomite recenzje. Nie dziwi więc, że stacja CW podjęła decyzję o zamówieniu dodatkowych odcinków premierowych sezonów.

Czytaj także: "Gotham" znów traci widzów

- W tym sezonie zaliczyliśmy fantastyczny start. "The Flash" był naszą najchętniej oglądaną premierą, a "Jane The Virgin" to najbardziej doceniany i rozpoznawany serial przez krytyków w całym kraju. Przez ostatnie 3 lata naszą misją było wzmocnienie naszej widowni i podnoszenie sobie poprzeczki, przy tworzeniu nowych seriali. "The Flash" i "Jane The Virgin" spełniły nasze oczekiwania - napisał w oficjalnym oświadczeniu prasowym szef CW - Mark Pedowitz.

The Flash i Jane The Virgin emitowane będą więc aż do maja 2015 roku. Ich debiutanckie sezony zamkną się odpowiednio na 23 i 22 odcinkach. Polska data premiery obu produkcji nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV