Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement
 

Pełne sezony dla „The Flash” i „Jane the Virgin”

2 nowe seriale: The Flash i Jane The Virgin emitowane będą aż do maja 2015 roku. Stacja CW zamówiła właśnie dodatkowe odcinki.

The Flash i Jane The Virgin stały się mocnymi punktami nowej ramówki stacji CW. Spin-off Arrow zagwarantował rekordową oglądalność, z kolei Jane The Virgin zyskało widzów podczas emisji 2. odcinka, zbierając przy okazji znakomite recenzje. Nie dziwi więc, że stacja CW podjęła decyzję o zamówieniu dodatkowych odcinków premierowych sezonów.

Czytaj także: „Gotham” znów traci widzów

– W tym sezonie zaliczyliśmy fantastyczny start. „The Flash” był naszą najchętniej oglądaną premierą, a „Jane The Virgin” to najbardziej doceniany i rozpoznawany serial przez krytyków w całym kraju. Przez ostatnie 3 lata naszą misją było wzmocnienie naszej widowni i podnoszenie sobie poprzeczki, przy tworzeniu nowych seriali. „The Flash” i „Jane The Virgin” spełniły nasze oczekiwania – napisał w oficjalnym oświadczeniu prasowym szef CW – Mark Pedowitz.

The Flash i Jane The Virgin emitowane będą więc aż do maja 2015 roku. Ich debiutanckie sezony zamkną się odpowiednio na 23 i 22 odcinkach. Polska data premiery obu produkcji nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Fani pytają o przyszłość Defenders. Szef…

Szef Marvel Television, Jeph Loeb, napisał list otwarty, w której odniósł się do ekranowej przyszłości…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.