Pępek świata – 9. sezon będzie zawierał dwa dodatkowe odcinki

W sierpniu ogłoszono, że 9. sezon serialu Pępek świata będzie ostatnim. Nowe informacje wskazują, że będzie liczył o dwa odcinki więcej niż planowano.

W sierpniu ogłoszono, że 9. sezon serialu Pępek świata będzie ostatnim. Nowe informacje wskazują, że będzie liczył o dwa odcinki więcej niż planowano.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Pępek świata 

Fabuła serialu Pępek świata skupia się na codziennym życiu przeciętnej amerykańskiej rodziny z Indiany. W chwili obecnej trwa emisja 9. sezonu, który - zgodnie z zapowiedziami - będzie ostatnim.

Zgodnie z nowymi informacjami, twórcy serialu zdecydowali się nakręcić dwa dodatkowe odcinki sezonu, w związku z czym 9. odsłona będzie składać się łącznie z 24 epizodów. 5 grudnia zostanie wyemitowany okrągły 200 odcinek serii.

W obsadzie są Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher i Atticus Shaffer. Najbliższy, 5. odcinek, zostanie wyemitowany w USA 15 listopada.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV