Przeczytaj w weekend
 

 

 

 

Perfekcja - intrygujący thriller Netflixa. Zobacz zwiastun

Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu Perfekcja, nowego horroru w ofercie platformy Netflix.

Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu Perfekcja, nowego horroru w ofercie platformy Netflix.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Platforma Netflix opublikowała zwiastun nowego intrygującego thrillera zatytułowanego Perfekcja. Główną bohaterką filmu będzie borykająca się z problemami osobistymi wirtuozka, która odnajduje wschodzącą gwiazdę ze swojej dawnej szkoły. Spotkanie artystek ma szokujące konsekwencje.

Za kamerą filmu stanął Richard Shepard, zaś za scenariusz odpowiedzialni są Eric C. Charmelo, Nicole Snyder, a także sam reżyser. W głównych rolach występują Allison Williams, Logan Browning oraz Steven Weber. Zobaczcie zwiastun filmu:

Perfekcja - film zadebiutuje na Netflix 24 maja.

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

 

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Channing Tatum

Channing Tatum

ur. 1980, kończy 39 lat

Ivana Milicevic

Ivana Milicevic

ur. 1974, kończy 45 lat

Amit Shah

Amit Shah

ur. 1981, kończy 38 lat

Pablo Schreiber

Pablo Schreiber

ur. 1978, kończy 41 lat

Stana Katic

Stana Katic

ur. 1978, kończy 41 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV