Peter Dinklage zagra w adaptacji komiksu Last Sons of America od Netflixa

Netflix oficjalnie ogłosił powstanie adaptacji komiksu Last Sons of America, gdzie główną rolę zagra Peter Dinklage.

Netflix oficjalnie ogłosił powstanie adaptacji komiksu Last Sons of America, gdzie główną rolę zagra Peter Dinklage.

Historia komiksu Last Sons of America autorstwa Phillipa Kennedy'ego osadzona została w niedalekiej przyszłości, gdzie Amerykanie utracili zdolność rozmnażania się. Głównymi bohaterami są bracia Jackie i Julian, którzy w Kolumbii prowadzą agencję adopcyjną. W ten sposób dbają o interesy rodzin i lepsze życie w Stanach Zjednoczonych. Ich działalność choć opłacalna, stworzy braciom wiele problemów.

Aktor znany z Gra o tron, Peter Dinklage wcieli się w jednego z braci, Juliana. Za kamerą stanie Josh Mond, który także napisze scenariusz. Producentem jest Matt Reeves.

Data premiery na Netflix nie jest na razie znana.

Źródło: comingsoon.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV