Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Pierwsza gra erotyczna w 100% bez cenzury wkrótce trafi na platformę Steam

W najbliższą sobotę na platformie Valve pojawi się kolejna gra visual novel. Tym razem będzie ona zawierała jednak w pełni nieocenzurowane sceny erotyki.

W najbliższą sobotę na platformie Valve pojawi się kolejna gra visual novel. Tym razem będzie ona zawierała jednak w pełni nieocenzurowane sceny erotyki.

W czerwcu tego roku Valve poinformowało o sporych zmianach na ich platformie i rezygnacją z blokowania gier z kontrowersyjnymi treściami - poza tymi nielegalnymi lub będącymi oczywistym "trollingiem". Dzięki temu na Steamie już wkrótce pojawia się pierwsza nieocenzurowana gra erotyczna, zatytułowana Negligee: Love Stories.

Gra będzie przedstawicielem gatunku visual novel, który przedstawi historie czterech bohaterek - Karen, Charlotte, Sophie oraz Jasmin. Twórcy od razu dają do zrozumienia, z jakim typem produkcji będziemy mieli do czynienia, wspominając w opisie o scenach seksu, nimfomanii i innych tego typu tematach. Wszystkie sceny oczywiście pozbawione mają być cenzury, o czym deweloperzy również nie omieszkali poinformować za pośrednictwem swojego Twittera.

Negligee: Love Stories
fot. Twitter

Co ciekawe, również dostanie się na kartę gry na platformie Steam jest nieco bardziej skomplikowane niż do tej pory. W przypadku innych gier "dla dorosłych", takich jak np. brutalny Doom czy Grand Theft Auto V, wymagane jest jedynie podanie wieku. By zobaczyć stronę poświęconą Negligee: Love Stories musimy już zalogować się na nasze konto - w innym wypadku zostanie nam pokazany komunikat o błędzie.

Negligee: Love Stories zadebiutuje 15 września.

Źródło: endgadget.com, twitter.com, store.steampowered.com / fot. Dharker Studio

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV