Menu

Aktualności

Pierwsza ocena Spider-Man: Homecoming już w sieci. Jest tylko jeden zarzut

Jeden z użytkowników Twittera opublikował na swoim koncie krótką recenzję filmu Spider-Man: Homecoming. Wygląda na to, że produkcja w zupełności spełniła jego oczekiwania.

Kilkanaście dni temu w Los Angeles odbyły się specjalne pokazy testowe filmu Spider-Man: Homecoming. Szczęśliwcy do ostatniej chwili nie wiedzieli, jaką produkcję zobaczą. Jednym z nich był pisarz działający pod pseudonimem Daniel R, który na swoim koncie na Twitterze podzielił się krótką refleksją na temat obrazu:

Wiecie, Homecoming to naprawdę był idealny tytuł dla tego filmu. Ale na pewno chcecie wiedzieć jaki ja dałbym mu tytuł? NIESAMOWITY Spider-Man! Ostatecznie doczekałem się dzieła o Pajączku, na które czekałem całe życie. To najlepsza produkcja o Spider-Manie od czasu filmu Spider-Man 2. Dostarcza on tyle radości. Obsada też jest znakomita. Akcja również. Złoczyńca był… meh. Ale wszystko poza tym aspektem prezentowało się wspaniale.

W sieci pojawiły się już także inne wzmianki na temat tego, że najnowsza odsłona Kinowego Uniwersum Marvela jest naprawdę udanym filmem.

Zobacz także: Pajączek i Iron Man vs. Vulture – zobacz nowe plakaty Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming wejdzie na ekrany kin 14 lipca.
Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze