Przeczytaj w weekend

„Piętno gangu” anulowane po 1. sezonie

Serial Piętno gangu miał być hitem ramówki stacji FOX podczas okresu wakacyjnego. Niska widownia sprawiła jednak, że produkcja została anulowana.

Serial Piętno gangu miał być hitem ramówki stacji FOX podczas okresu wakacyjnego. Niska widownia sprawiła jednak, że produkcja została anulowana.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Gang Related ("Gang Related") swoją emisję zakończyło blisko 3 tygodnie temu. Podczas całej emisji oglądalność nie przekraczała 3 mln widzów, a wyniki w przedziale wiekowym 18-49 były bardzo niskie. Produkcja z Terrym O'Quinnem w roli głównej radziła sobie znacznie słabiej niż np. emitowane w poniedziałki 24: Jeszcze jeden dzień, dlatego też decyzja o zakończeniu emisji nie jest niczym zaskakującym.

Czytaj także: "Synowie anarchii" - Kurt Sutter o występie Lei Michele

W Polsce serial Gang Related można oglądać na kanale FOX.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV