Repertuar kin Nowość Program TV
 

Advertisement
 

Platforma Amazon zamawia 7 pilotowych odcinków seriali

Platforma Amazon wkracza w sezon pilotów z 7 tytułami, z którymi powiązane są znane nazwiska. 

Platforma Amazon przygotowuje nowe seriale. Pilotowe odcinki uwzględniają godzinne produkcje „Cocked”, „Mad Dogs”, „The Man in the High Castle” i „Point of Honor”, a także półgodzinne projekty „Down Dog” i „Salem Rogers”.

„Cocked” to czarna komedia, której twórcami są Sam Baum (Lie to Me) i Sam Shaw (Manhattan). W serialu zagra Sam Trammell jako Richard Paxson, mężczyzna, który wraca do rodzinnej wsi w Virginii, po tym jak wyjechał w nieprzyjemnych okolicznościach 20 lat wcześniej. Jego liberalna rodzina szybko popada w konflikt z dysfunkcyjną rodziną, którą zostawił, w tym starszego brata, Grady’ego, którego zagra Jason Lee. Pozostałych członków rodziny Paxsonów zagrają Brian Dennehy, Laura Fraser, i Dreama Walker.

Czytaj także: Rodzina Graysonów w „Gotham”?

Komedia „Down Dog” skoncentruje się na mającym obsesję na punkcie jogi mieście Los Angeles. Główny bohater to Logan Wood (Josh Casaubon), który uczy jogi „gorące mamuśki” i wschodzących celebrytów. Jednak kiedy Amanda („Paget Brewster”), jego dziewczyna i jednocześnie właścicielka studia jogi z nim zrywa, beztroskie życie zaczyna być poważne. Autorem scenariusza jest Robin Schiff („Are You There, Chelsea?”). W serialu zagrają także Lyndsy Fonseca, Will Greenberg, Andrea Savage, Amir Talai, Kris Kristofferson, i Alysia Reiner.

„Mad Dogs”, czarna komedia, którą stworzył Cris Cole, a jednym z producentów będzie Shawn Ryan, oparta jest na brytyjskim serialu o tym samym tytule. Jest to historia spotkania po latach grupy czterdziestoletnich przyjaciół, którzy nagle znajdują się w koszmarze kłamstw, oszustw i morderstwa. W pilocie zagrają Steve Zahn, Billy Zane, Romany Malco, Michael Imperioli, i Ben Chaplin.

„The Man in the High Castle” to serial oparty na opowiadaniu o tym samym tytule, którego autorem jest Philip K. Dick. Producentem będzie Ridley Scott. Będzie to alternatywna historia II Wojny Światowej, w której to Siły Alianckie poniosły porażkę. Pilot zostanie umiejscowiony 20 lat po wojnie, w świecie podzielonym pomiędzy Państwa Osi, Japonię i Niemcy. Zagrają Alexa Davalos, Luke Kleintank, Rupert Evans, Cary-Hiroyuki Tagawa, Joel De La Fuente, Rufus Sewell, i DJ Qualls.

Czytaj także: Znamy zarys fabularny „Game of Thrones” od Telltale Games

„Point of Honor” to serial dramatyczny, którego akcja dzieje się podczas wojny secesyjnej. Głównym bohaterem jest John Rodens (Nathan Parsons), który decyduje się bronić Południa, jednocześnie uwalniając wszystkich niewolników. Rodens zostawia swoje 3 siostry, które mają zająć się plantacją. W projekcie wystąpią także Annabelle Stephenson, Riley Voelkel, Hanna Mangan Lawrence, Patrick Heusinger, Luke Benward, Adrienne Warren, Lucien Laviscount, i James Harvey Ward. Autorem scenariusza jest Carlton Cuse, a reżyseruje Randall Wallace („Braveheart”).

„Salem Rogers” to komedia o tytułowej, ostro imprezującej byłej modelce, która musi zmierzyć się ze swoją przeszłością po 10 latach spędzonych na odwyku. Rogers skontaktuje się ze swoją byłą asystentką Agathą, aby ta pomogła jej odzyskać dawny blask. Główną rolę zagra Leslie Bibb, a w rolę asystentki wcieli się Rachel Dratch. Poza nimi wystąpią także Jane Kaczmarek, Brad Morris, Harry Hamlin, Toks Olagundoye, i Scott Adsit. Twórczynią pilota jest nowicjuszka, Lindsey Stoddart. Reżyserią zajmie się Mark Waters („Mean Girls”). Will Graham jest producentem wykonawczym.

Źródło: Deadline.com

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Mroczny Rycerz – najlepszy Batman kina?…

Chcemy przedstawić Wam ciekawostki związane z tym, jak w trylogii Mroczny Rycerz został na ekranie…

Plotka
-

Avengers: Endgame – wyciekło zdjęcie figurek…

Do premiery filmu Avengers: Endgame nie pozostało tak naprawdę dużo czasu. Na razie mieliśmy tylko…

Norbert Zaskórski
-

Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder zawarł…

Zack Snyder zamieścił w sieci tajemnicze logo złożone z wielu symboli, które ma kryć w…

Piotr Piskozub
-

Różowe lata 70. – tęsknicie za…

W sieci pojawiła się galeria najlepszych zakulisowych zdjęć z serialu Różowe lata 70.

Norbert Zaskórski
-

John Wick 3 – zwiastun filmu!…

John Wick 3: Parabellum to kontynuacja losów słynnego, emerytowanego zabójcy na zlecenie, w którego wciela…

Piotr Piskozub
spoilery
-

X-Men w komiksie jak Avengers w…

Komiksowi X-Men podzielili los Avengers w MCU - co prawda za ich zagładą nie stał…

Co o tym sądzisz?