Repertuar kin Nowość Program TV

Plotka: Niespodziewani bohaterowie w Avengers 4? Intrygujący komentarz rysownika

Jim Starlin, twórca komiksowej postaci Thanosa, wypowiedział się w sprawie nadchodzącego filmu Avengers 4. Czyżbyśmy mieli zobaczyć w nim nowych niespodziewanych bohaterów?

Jim Starlin jest rysownikiem współpracującym z Marvelem, który stworzył takie komiksowe postaci jak Drax i Gamora, a także współpracował nad graficzną postacią Thanosa. To oczywiście nie wszystkie jego prace, jednak akurat tej trojce udało się wejść na wielkie ekrany – wszystkich widzieliśmy zarówno w Strażnikach Galaktyki jak i tegorocznym Avengers: Wojna bez granic.

W napisach końcowych po filmach MCU wyraźnie zaznaczono adnotację „created by”, wskazującą na to, że to właśnie ci bohaterowie są stworzeni przez Starlina. Rysownik został zapytany o to, czy w przyszłorocznym Avengers 4 również możemy spodziewać się takich adnotacji, na co przekornie odpowiada, że będzie ich nawet więcej. Informacje podaje portal SuperBro Movies, który niestety nie dysponuje dokładnym cytatem Starlina. Warto również wspomnieć, że na tę chwilę nie ma informacji dotyczących dodatkowego castingu w Avengers 4 – jeżeli rzeczywiście w planach są dodatkowi bohaterowie komiksowi, utrzymuje się ich w wielkiej tajemnicy.

-
-

Do komiksowych postaci stworzonych przez Starlina należą między innymi Lady Death, Pip the Troll, Korvac, Shang-Chi, A’Lars (ojciec Thanosa), Starfox (brat Thanosa), Kronos (dziadek Thanosa). Propozycji wydaje się zatem bardzo dużo, jednak wciąż nie ma wskazówek, kogo mogła dotyczyć ta wypowiedź.

Warto również pamiętać o tym, że w chwili obecnej nie ma żadnych potwierdzeń tych rewelacji, w związku z czym najlepiej traktować je w charakterze plotek. Będziemy informować o ewentualnych szczegółach.

 

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.