Repertuar kin Nowość Program TV

 

Plotka: Niespodziewani bohaterowie w Avengers 4? Intrygujący komentarz rysownika

Jim Starlin, twórca komiksowej postaci Thanosa, wypowiedział się w sprawie nadchodzącego filmu Avengers 4. Czyżbyśmy mieli zobaczyć w nim nowych niespodziewanych bohaterów?

Jim Starlin jest rysownikiem współpracującym z Marvelem, który stworzył takie komiksowe postaci jak Drax i Gamora, a także współpracował nad graficzną postacią Thanosa. To oczywiście nie wszystkie jego prace, jednak akurat tej trojce udało się wejść na wielkie ekrany – wszystkich widzieliśmy zarówno w Strażnikach Galaktyki jak i tegorocznym Avengers: Wojna bez granic.

W napisach końcowych po filmach MCU wyraźnie zaznaczono adnotację „created by”, wskazującą na to, że to właśnie ci bohaterowie są stworzeni przez Starlina. Rysownik został zapytany o to, czy w przyszłorocznym Avengers 4 również możemy spodziewać się takich adnotacji, na co przekornie odpowiada, że będzie ich nawet więcej. Informacje podaje portal SuperBro Movies, który niestety nie dysponuje dokładnym cytatem Starlina. Warto również wspomnieć, że na tę chwilę nie ma informacji dotyczących dodatkowego castingu w Avengers 4 – jeżeli rzeczywiście w planach są dodatkowi bohaterowie komiksowi, utrzymuje się ich w wielkiej tajemnicy.

-
-

Do komiksowych postaci stworzonych przez Starlina należą między innymi Lady Death, Pip the Troll, Korvac, Shang-Chi, A’Lars (ojciec Thanosa), Starfox (brat Thanosa), Kronos (dziadek Thanosa). Propozycji wydaje się zatem bardzo dużo, jednak wciąż nie ma wskazówek, kogo mogła dotyczyć ta wypowiedź.

Warto również pamiętać o tym, że w chwili obecnej nie ma żadnych potwierdzeń tych rewelacji, w związku z czym najlepiej traktować je w charakterze plotek. Będziemy informować o ewentualnych szczegółach.

 

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Paweł Krzystyniak
-

Gra Marvel’s Spider-Man mogła wyglądać inaczej.…

Główny bohater, Mary Jane i Yuri Watanabe mogli wyglądać w grze zupełnie inaczej. Wiemy to,…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Captain Marvel – komiks zmienia genezę…

Zeszyt The Life of Captain Marvel #3 zmienił genezę tytułowej bohaterki. Na razie nie wiemy,…

Piotr Piskozub
breaking
-

Bond 25 – jest już reżyser…

Wiemy już, kto będzie reżyserem filmu Bond 25. Ujawniono również, kiedy produkcja wejdzie na ekrany…

Michalina Reda
-

Stargirl – główna rola obsadzona. Poznajcie…

Stargirl to nowy serial, który trafi na platformę DC Universe. Właśnie ogłoszono nazwisko aktorki, która…

Michalina Reda
-

Avengers i X-Men w jednym uniwersum,…

Szef Disneya zdradził, że studio faktycznie ma plany na połączenie wszystkich postaci Marvela w jednym…

Co o tym sądzisz?