Avengers: Wojna bez granic – Robert Downey Jr. i ekipa na planie. Zobacz zakulisowy klip

Robert Downey Jr. podzielił się nowym zakulisowym klipem z planu filmu Avengers: Wojna bez granic. Zobaczcie, jak wyglądało kręcenie tej sceny od kuchni.

Robert Downey Jr. podzielił się nowym zakulisowym klipem z planu filmu Avengers: Wojna bez granic. Zobaczcie, jak wyglądało kręcenie tej sceny od kuchni.

Film Avengers: Infinity War w dalszym ciągu jest wyświetlany na ekranach kin. Produkcja robi wielkie wrażenie na płaszczyźnie wizualnej, za czym stał sztab specjalistów od efektów specjalnych i CGI. Wszystkich, którzy zastanawiali się, jak wyglądała surowa praca na planie, zainteresować może nowy zakulisowy klip wideo, udostępniony przez Robert Downey Jr. Widzimy w nim, jak bohaterowie przygotowują się do starcia z przeciwnikami, stojąc wśród gruzów zniszczonej ulicy. Zobaczcie wideo:

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV