Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Plotka: The Batman jako osobna franczyza i bez Bena Afflecka

Poznaliśmy nowe spekulacje na temat filmu The Batman, który wyreżyseruje Matt Reeves. Odnoszą się one m.in. do udziału Bena Afflecka w produkcji.

W każdym kolejnym tygodniu w sieci pojawiają się sprzeczne informacje na temat produkcji The Batman – dotyczą one przede wszystkim tego, czy Ben Affleck sportretuje na ekranie Mrocznego Rycerza. Najnowszy raport w tej sprawie przedstawia teraz portal Deadline, który miał dotrzeć do wysoko postawionych włodarzy Warner Bros. Wedle doniesień jest „mało prawdopodobne”, że aktor raz jeszcze wcieli się w Batmana; studio wolałoby obsadzić w tej roli nieco młodszego aktora.

Rewelacje te łączą się z informacjami na temat tego, czym produkcja Matta Reevesa miałaby w ogóle być. Deadline wyjawia, że w zamyśle Warner Bros. The Batman „prawdopodobnie” będzie rebootem i da początek „samodzielnej” franczyzie – nie jest jednak jasne, czy będzie ona częścią Kinowego Uniwersum DC.

-
-

Warto również zwrócić uwagę na kolejne plany zawodowe Afflecka. Jak donosi Deadline, pracuje on obecnie nad kilkoma innymi projektami – ostatnim jest The Has-Been, do którego wraz z Gavinem O’Connorem napisze także scenariusz. Dziennikarze akcentują, że w grafiku aktora pojawia się coraz mniej miejsca na ewentualną realizację filmów DCEU.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

 

 

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Piotr Piskozub
-

Niezrealizowane filmy o herosach – jedne…

Wiedzieliście, że Bob Hoskins mógł wcielić się w Wolverine'a? Poznajcie najciekawsze projekty superbohaterskie, które nie…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – to nie Szatan…

W sieci pojawiły się nowe materiały z kolejnej odsłony MCU, filmu Kapitan Marvel - na…

Adam Siennica
-

Złote Maliny 2019: Nominacje. Oto najgorsze…

Złote Maliny 2019 to nagroda dla najgorszych filmów 2018 roku. Ogłoszono nominacje.

Piotr Piskozub
-

Arrow – nowa wersja Suicide Squad…

Wiele wskazuje na to, że już niebawem w Arrow zobaczymy kolejną wersję Suicide Squad -…

Dawid Muszyński
-

Glass – recenzja filmu

Przy okazji premiery Split M. Night Shyamalan zaskoczył nas informacją, że buduje swoje uniwersum superbohaterów.…

Ocena recenzenta:
5

Co o tym sądzisz?