Repertuar kin Nowość Program TV

Tag: the batman

Adam Siennica
-

Nowe plotki o solowym Batmanie. Decyzje zależne od sukcesu filmów

Kolejna fala plotek na temat superprodukcji z serii DCEU trafiły do sieci. Nowe dotyczą solowego Batmana oraz powrotu Supermana.

Piotr Piskozub
-

Plotka: The Batman w tym samym uniwersum co film o genezie Jokera?

W sieci pojawiły się zaskakujące spekulacje na temat tego, że film o genezie Jokera i The Batman mogą być częścią tego samego uniwersum.

Piotr Piskozub
-

Plotka: The Batman jako osobna franczyza i bez Bena Afflecka

Poznaliśmy nowe spekulacje na temat filmu The Batman, który wyreżyseruje Matt Reeves. Odnoszą się one m.in. do udziału Bena Afflecka w produkcji.

-

Nowe plotki dotyczące filmów The Batman i Legion Samobójców 2

Minęło trochę czasu odkąd słyszeliśmy nowe informacje na temat filmu The Batman. Teraz pojawiają się jednak nowe doniesienia o tej produkcji, ale też innych należących…

-

The Batman – zobacz fanart do filmu. Ben Affleck chce...

Wedle nowych pogłosek Ben Affleck chce nadal portretować Mrocznego Rycerza w filmach Kinowego Uniwersum DC. Mamy także okazję zapoznać się z fanartem do filmu The…

-

Pingwin w filmie The Batman? Nick Frost zgłasza kandydaturę

Nick Frost wyjawił, że gdyby w filmie The Batman miał pojawić się Pingwin, jest gotowy sportretować złoczyńcę na ekranie.

-

Kto złoczyńcą w nowym filmie DC? Wytwórnia ma kandydata

Warner Bros. pracuje obecnie nad projektami kilku nowych filmów z uniwersum DC. I choć nie wiadomo, który z nich powstanie jako pierwszy, jest już kandydat…

-

Plotka: Ben Affleck nie rezygnuje z roli Batmana. Podpisał nowy...

W sieci pojawiła się plotka, wedle której Ben Affleck wcale nie zamierza rezygnować z roli Batmana w Kinowym Uniwersum DC.

Piotr Piskozub
-

Jaki miał być Deathstroke w filmie The Batman w pierwszej wersji...

Joe Manganiello, odtwórca roli Deathstroke'a w Kinowym Uniwersum DC, zabrał głos na temat ewentualnej obecności swojej postaci w filmie The Batman.

Piotr Piskozub
-

Kevin Smith chciałby taniego filmu o Batmanie. Woli inne DCEU

Kevin Smith podzielił się najnowszymi rozwiązaniami w kwestii kina superbohaterskiego. Jego zdaniem dobrym pomysłem byłoby stworzenie niskobudżetowego filmu o Batmanie.

Piotr Piskozub
-

Jake Gyllenhaal jako nowy Batman? Jest ostateczna odpowiedź

Jake Gyllenhaal udzielił definitywnej odpowiedzi na to, czy w Kinowym Uniwersum DC pojawi się jako kolejny Batman.

-

Jake Gyllenhaal jako Batman z 1939 roku? Zobacz galerię fana

Jeden z fanów postanowił stworzyć grafiki koncepcyjne do filmu The Batman, gdyby jego akcja została osadzona w 1939 roku. Na materiałach w roli Mrocznego Rycerza…