Plotka: The Batman poza DCEU, jednak Ben Affleck może powrócić w innych filmach

Wciąż nie wiadomo konkretnie, jakie plany w stosunku do filmu The Batman ma Warner Bros., jednak znaczna część pogłosek mówi o tym, że nie będzie on należał do DCEU. Czy w takim razie powróci Ben Affleck?

Plany na film The Batman ulegały na przełomie miesięcy wielu różnym modyfikacjom. Przypomnijmy, że początkowo to Ben Affleck miał objąć stanowisko reżysera, jednak w zeszłym roku ostatecznie poinformowano, że będzie to Matt Reeves. Po tym, jak Warner Bros. zaczęło ogłaszać projekty nowych filmów o Jokerze i Harley Quinn, w sieci pojawiły się pogłoski, że The Batman również dołączy do tej niezależnej od DCEU serii. A to oznacza, że w roli głównej niekoniecznie zobaczymy Afflecka.

-
-

Portal comicbook.com ponownie odnosi się do tych rewelacji, nieoficjalnie mówiąc, że The Batman rzeczywiście ma znaleźć się poza Kinowym Uniwersum DC. Powołując się na własne źródła, dziennikarze mówią, że Ben Affleck w roli Mrocznego Rycerza pojawi się na ekranie jeszcze w przynajmniej jednym filmie – Legion samobójców 2 lub Flashpoint, przy czym bardziej prawdopodobną z tych opcji ma wydawać się ta pierwsza. To właśnie tam mielibyśmy pożegnać się z odtwórcą tej roli.

Oczywiście istnieje również możliwość, że Matt Reeves zdecyduje się na angaż Bena Afflecka – nie jest powiedziane, że osadzenie historii w nowych realiach wymaga zupełnie nowej twarzy aktora. W chwili obecnej wszystkie doniesienia należy traktować jako plotki. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenia ze strony Warner Bros.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Warner Bros.

Najlepsze z 24h

Tymoteusz Wronka
0 -

Altered Carbon: sezon 1 – recenzja

Altered Carbon to najdroższa produkcja gatunkowa platformy Netflix. Jak wypada ekranizacja powieści science fiction? Oceniam…

Ocena recenzenta:
7
Adam Siennica
0 -

Złote Maliny 2018: oto nominacje dla…

Tradycyjnie dzień przed Oscarami poznaliśmy Złote Maliny 2018, czyli nominacje do popularnej antynagrody. Oto najgorsze…

Adam Siennica
0 -

Pitbull. Ostatni pies – obejrzyj pełny…

W końcu możemy zobaczyć, jak prezentuje się Pitbull. Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W…

Michał Czubak
0 -

Były członek Guns N’ Roses współtworzy…

Muzyka w grze Cyberpunk 2077 będzie inna. Otwarcie o tym mówi były bębniarz zespołu Guns…

Adam Siennica
0 -

Kiedy zwiastun filmu Han Solo: Gwiezdne…

Do sieci trafiła informacja o tym, że zwiastun Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie powinien…

Paweł Krzystyniak
0 -

Najlepsze gry 2017 roku według serwisu…

Przyglądamy się produkcjom, które uzyskały najlepsze oceny na poszczególnych platformach według serwisu Metacritic.

Co o tym sądzisz?