Przeczytaj w weekend

„Pod kopułą” i „Extant” otrzymują kolejne sezony

Wakacyjne seriale dramatyczne stacji CBS pt. Under the dome i Extant powrócą z nowymi odcinkami w 2015 roku.

Wakacyjne seriale dramatyczne stacji CBS pt. Under the dome i Extant powrócą z nowymi odcinkami w 2015 roku.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Under the dome ("Under the Dome") i Extant doczekały się od stacji CBS zamówienia kolejnych sezonów. Dla Under the dome będzie to już 3. seria, z kolei dla produkcji z Halle Berry w roli głównej - 2. sezon. Oba seriale do ramówki powrócą latem 2015 roku, a ich sezony będą się składać z 13 odcinków.

Czytaj także: "Star Wars Rebelianci" - James Earl Jones jako Darth Vader!

O ile zamówienie nowych odcinków Under the dome nie jest zaskoczeniem, bo produkcja w ramówce nadal radziła sobie przyzwoicie, tak los Extant był bardzo niepewny. Serial notował niską oglądalność, ale według informacji zagranicznych mediów producenci przekonali władze CBS, że nadal mają dużo ciekawej historii do opowiedzenia.

Jednocześnie CBS anulowało po wyemitowaniu 1. sezonu serial Reckless.

Źródło: Deadline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV