Podziwiaj świat w każdym szczególe z telewizorem QLED – rozwiązanie konkursu

Udało się. Po wielu dniach narad i przeanalizowaniu setek zgłoszeń w końcu wytypowaliśmy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania był 55-calowy telewizor Samsung QLED Q70R.

Udało się. Po wielu dniach narad i przeanalizowaniu setek zgłoszeń w końcu wytypowaliśmy zwycięzców konkursu, w którym do wygrania był 55-calowy telewizor Samsung QLED Q70R.

Na wstępie musimy się do czegoś przyznać. Liczba zgłoszeń, jakie przesłaliście w ramach konkursu „Podziwiaj świat w każdym szczególe z telewizorem QLED”, po prostu nas przytłoczyła. Na naszą skrzynkę trafiło kilkaset zgłoszeń, gdyby konkurs trwał o jeden dzień więcej, licznik mógłby dobić do tysiąca. Na przeglądaniu ich spędziliśmy cały ostatni tydzień, w związku z tym musieliśmy opóźnić oficjalne ogłoszenie wyników, aby dokładnie przeanalizować każde z nich.

A nie było to łatwe zadanie. Dostaliśmy dziesiątki wierszy, rozprawek i wspaniałych historii na temat waszych pierwszych kinowych zachwytów. Obejrzeliśmy kilka filmów i komiksów, a niektórzy zaprezentowali krótkie scenariusze filmowe. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden. Po burzliwych naradach w końcu podjęliśmy tę trudną decyzję.

Samsung QLED Q70R trafia do Katarzyny, która w swoim życiu otrzymała dziesiątki nietrafionych prezentów i marzy o telewizorze, który umożliwiłby jej spotkanie z ulubionymi aktorami w filmie Quentina Tarantino.

Wyróżnić chcieliśmy także Agnieszkę za zmyślne wkomponowanie QLED-a w scenariusz serialu Alternatywy 4, Pawła za historię o tym, jak jego dziadek zachwycił się Grawitacją, Jarosława za fraszkę o Johnym Wicku, Małgorzatę za próbę naprawienia ostatniego sezonu Gry o Tron przy pomocy QLED-a oraz Michała za jego miłość do Gwiezdnych Wojen oraz nowych technologii, którą zaprezentował w formie wiersza-zagadki.

Na tym jednak nie koniec. Trafiło do nas tak wiele świetnych zgłoszeń, że nie mogliśmy przejść wobec wielu nich obojętnie. Nie spodziewaliśmy się, że spłynie aż tak dużo świetnych zgłoszeń, dlatego postanowiliśmy ufundować specjalne pozakonkursowe nagrody od redakcji naEKRANIE dla następujących osób:

  • dla Partyka za wiersz, w którym przyznał się, że na wagarach oglądałby Trudne sprawy a do obiadu La Stradę,
  • dla dziewczyny, która chciałaby w końcu przekonać się, czy jej koleżanka rzeczywiście wystąpiła w filmie Serce nie sługa,
  • dla Kuby, który zapomniał zaprosić brata na wspólny seans Ostatniego Jedi,
  • dla Marcina, który chciałby sprawdzić, czy QLED będzie w stanie naprawić najgorszy film świata, The Room,
  • dla Michała, który chciałby obejrzeć film Starsza pani musi zniknąć, aby uwolnić się od teściowej,
  • dla Agaty, która chciałaby zaszczepić córce miłość do Króla Lwa,
  • dla Błażeja, który za kilka lat wspólnie z synem zasiądzie do oglądania Wiedźmina.

Na wyróżnienie specjalne od redakcji naEKRANIE zasłużyła Magdalena, która swoją rozprawką udowodniła, że świat Harry'ego Pottera nie ma dla niej absolutnie żadnych tajemnic. Magdaleno, w tym roku Gwiazdka zaczyna się dla Ciebie w listopadzie!

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym osobom! Z laureatami skontaktujemy się drogą mailową.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV