Pokemon: Detektyw Pikachu – ile Pokemonów pojawi się w filmie? Producentka wyjawia liczbę

Pierwsza generacja Pokemonów składała się ze 151 stworzeń. Do filmu ma trafić około 60 z nich.

Pierwsza generacja Pokemonów składała się ze 151 stworzeń. Do filmu ma trafić około 60 z nich.

Pokémon: Detektyw Pikachu to nadchodzący film aktorski z elementami CGI, w którym główny bohater i Pikachu nawiązują współpracę w celu powstrzymania zagrożenia. W produkcji występują m.in. Justice Smith, Ken Watanabe i Suki Waterhouse, a głosu tytułowemu Pokemonowi udziela Ryan Reynolds.

Zwiastuny filmu wskazywały na to, że w produkcji tej zobaczymy wiele Pokemonów. Teraz temat ten poruszyła Mary Parent, producentka filmu. W rozmowie dla Pokemon.com ujawniła, że w Pokémon: Detektyw Pikachu ma pojawić się około 60 fikcyjnych stworzeń. Odpowiedzialny za efekty specjalne Greg Baxter zdradza zaś, że jednym z największych wyzwań było znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy klasycznym wizerunkiem tych fikcyjnych stworzeń, a ich bardziej realistycznym przedstawieniem w filmie.

Wrażenie ma być takie, jakby te Pokemony, widziane przede wszystkim w jaskrawych kolorach i stylistyce anime, siedziały z tobą w jednym pokoju. Mimo tego, że te stworzenia nie istnieją w naszym świecie to ich charakterystyczne cechy inspirowane są zwierzętami, które faktycznie istnieją - mówi Baxter.

Pokémon: Detektyw Pikachu zadebiutuje w kinach 10 maja.

Źródło: comicbook.com / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV