Przeczytaj w weekend

Powstanie 4. sezon serialu Scenki z życia

Scenki z życia nie były aż tak bardzo pewne kontynuacji. Jednak po długich negocjacjach oficjalnie powstanie 4. sezon.

Scenki z życia nie były aż tak bardzo pewne kontynuacji. Jednak po długich negocjacjach oficjalnie powstanie 4. sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

3. sezon serialu Life in Pieces notuje solidną oglądalność, ale w tym przypadku stacja CBS stawia na jakość. Serial nadal zbiera świetne recenzje widzów i krytyków.

4. sezon nie był taki pewny, bo wszystko zależało od tego, czy CBS dogada się z producentem serialu 20th Century Fox TV. Czytamy na Deadline, że negocjacje były długie i trudne, ale koniec końców obie strony doszły do porozumienia.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Aaron Epstein/CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV