Repertuar kin Nowość Program TV

Powstanie limitowany serial o kryzysie kubańskim

Amerykańska stacja kablowa Showtime szykuje serial oparty na faktach. Podstawą będzie książka The Armageddon Letters Jamesa Blighta i Janet M. Lang.

Niezatytułowany serial ma mieć 4 odcinki trwające po godzinie. Opowie on o początku kryzysu kubańskiego, który rozpoczął się w 1962 roku. W ekipie oscarowi producenci – Albert S. Ruddy (Za wszelką cenę oraz Mike Medavoy (Czarny łabędź.

Serial będzie oparty na książce The Armageddon Letters, która została napisana na podstawie 43 dokumentów opisujących doprowadzenie do wybuchu kryzysu kubańskiego. Skupia się ona na listach wymienianych pomiędzy prezydentem Kennedy, przywódcą Związku Radzieckiego Nikitą Chruszczowem  oraz Fidelem Castro z Kuby. Nie wiadomo, w jakiej formie historia będzie opowiadana w serialu.

Phil Alden Robinson , znana z Pole marzeń napisze scenariusz i wyreżyseruje serial. Przypomnijmy, że niedawno telewizja Showtime kręciła na Kubie odcinek serialu Kłamstwa na sprzedaż. Udało się to zrobić w wyniku polepszenia stosunków pomiędzy krajami.

 

Źródło: deadline.com /zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.