Przeczytaj w weekend

Powstanie serial na podstawie klasycznej serii fantasy

Sukces Gry o tron sprawia, że coraz to nowe serie fantasy zaczynają być adaptowane na potrzeby seriali. Przy nowym projekcie pracuje David S. Goyer.

Sukces Gry o tron sprawia, że coraz to nowe serie fantasy zaczynają być adaptowane na potrzeby seriali. Przy nowym projekcie pracuje David S. Goyer.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Po ekranizacjach Game of Thrones i The Shannara Chronicles szykują się kolejne produkcje dla fanów fantasy. Jedną z nich będzie ekranizacja 10-tomowego (jak na razie) cyklu Glen Cook zatytułowanego The Black Company, Shadows Linger, The White Rose. Seria ma wielu fanów, a to za sprawą wyrazistych postaci, niestandardowych realiów i dozy czarnego humoru.

Oto opis pierwszego tomu Czarnej Kompanii:

Jest to historia grupy najemników, którzy nierozważnie wiążą się z siłami zła. Ironia losu sprawia, że stają się oni mimowolnymi obrońcami dobrej sprawy. Po wielu stuleciach przebywania w mroku na świat przybyła zła Pani. Jak głosi legenda, narodziło się właśnie dziecko, Biała Róża, które ma ją pokonać. Kamraci z Czarnej Kompanii płacą wielką cenę za nierozsądne związanie się z pradawnym złem, dostają bowiem zadanie odnalezienia dziecka...

Kroniki Czarnej Kompanii
Źródło: Rebis

IM Global Television ogłosiło właśnie, że rozpoczęło prace nad serialową adaptacją Czarnej Kompanii. Producentem wykonawczym ma zostać David S. Goyer (Da Vinci's DemonsFlashForward), a także m.in. Eliza Dushku z Boston Diva Productions, która wcieli się także w jedną z głównych ról, czyli Panią.

Źródło: comingsoon.net / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV