Przeczytaj w weekend

Preacher - Seth Rogen o finałowym sezonie serialu. Producent żartuje z Gry o tron [SDCC 2019]

Seth Rogen promował na San Diego Comic-Conie serial Preacher. Przy okazji w żartobliwy sposób oberwało się od niego Grze o tron.

Seth Rogen promował na San Diego Comic-Conie serial Preacher. Przy okazji w żartobliwy sposób oberwało się od niego Grze o tron.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski

Wczoraj w hali H podczas San Diego Comic-Conu Seth Rogen spotkał się z fanami, aby opowiedzieć o finałowym sezonie serialu Preacher, którego jest producentem. Powiedział, że na początku serialu starano się eksperymentować z bardziej miarowym tempem akcji, co, okazało się, nie było siłą tego projektu. W finałowym sezonie Rogen i spółka postanowili opowiedzieć historię bardziej dynamicznie, ponieważ jak powiedział producent cała masa szaleństwa jest tym, co ludzie najbardziej lubią w tym projekcie. 

Przy okazji Rogen zażartował kilka razy z Gry o tron. Między innymi zapytany przez prowadzącą panel o to który finał będzie będzie bardziej satysfakcjonujący dla widzów, Preachera czy Gry o tron odpowiedział, że przynajmniej jest na miejscu i promuje produkcję swoją twarzą, więc to dobry znak. To oczywiście nawiązanie do nie pojawienia się na panelu hitu HBO showrunnerów programu. Następnie jeszcze raz wbił szpilkę serialowi mówiąc, że ostatni sezon Preachera tworzono tak, aby każdy odcinek napędzał fabułę aż do ostatecznego finału, które ma nadzieję będzie satysfakcjonujący, czyli taki jaki powinien być koniec serialu. 

Finałowy sezon Preachera zadebiutuje 4 sierpnia. 

Źródło: EW.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV