Premiera „Astronaut Wives Club” przesunięta o pół roku

Jeszcze niedawno wydawało się, że nowy dramat obyczajowy ABC The Astronaut Wives Club będzie najważniejszym elementem letniej ramówki stacji. 

Jeszcze niedawno wydawało się, że nowy dramat obyczajowy ABC The Astronaut Wives Club będzie najważniejszym elementem letniej ramówki stacji. 

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Zagraniczne media informują, że prdukcja limitowanego serialu, który składać się będzie z 10. odcinków została wstrzymana. W ciągu ostatnich tygodni producenci błyskawicznie przeprowadzili castingi do głównych ról, a zdjęcia miały rozpocząć się w kwietniu, by wyrobić się na lipcową premierę. Tymczasem  produkcja została wstrzymana, ponieważ projekt potrzebuje kilku znaczących zmian.

Według nowych planów zdjęcia mają ruszyć jesienią, a sam serial pojawi się w ramówce ABC dopiero na początku 2015 roku.

Scenariusz napisany został na podstawie książki Lily Koppel. Opowiada historię kobiet, które są żonami amerykańskich astronautów podbijających kosmos.  Niedawno do obsady dołączyła była gwiazda {{Spartacus: Blood & Sand}} Erin Cummings.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV