Przeczytaj w weekend

Premierowy zwiastun Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - fabularne rozszerzenie do gry jest już dostępne. Z tej okazji Sony opublikowało okazjonalny zwiastun zapowiadający.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - fabularne rozszerzenie do gry jest już dostępne. Z tej okazji Sony opublikowało okazjonalny zwiastun zapowiadający.

Jena z najlepszych gier tego roku, produkcja studia Guerilla Games, Horizon: Zero Dawn, doczekała się fabularnego dodatku pt. The Frozen Wilds. Rozszerzenie jest już do kupienia, a gracze mogą obejrzeć zwiastun wprowadzający do dodatku.

Oprócz tego Sony opublikowało krótki poradnik, gdzie znaleźć DLC na mapie gry. Nową lokację znajdziemy na północy mapy. Nowy region nosi nazwę The Cut (patrz zdjęcie). Region będzie dostępny dla graczy, którzy w podstawowej wersji gry wykonali misję Poszukująca u bram (A Seeker at the Gates). Rekomendowany przez twórców minimalny poziom doświadczenia Aloy to 30.

fot. SIE

Zadania z rozszerzenia otrzymamy od postaci, które znajdziemy na mapie z podstawki. Są nimi:

  • Rhavid - znajdziemy go nieopodal stolicy Carja Sundom, Meridian.
  • Othur - znajdziemy go w forcie Daytower na granicy terenu należącego do klanu Carja.
  • Yariki - tę postać znajdziemy na północ od ruin The Grave-Hoard.

Rozszerzenie wprowadza do gry 4 główne zadania oraz 14 misji pobocznych, a także inne aktywności związane z otwartym światem (niszczenie obozów wroga, zbieractwo, itp.)

Źródło: blog.us.playstation.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV