Produkcja „Sean Saves The World” zatrzymana. Serial anulowany

Fatalna oglądalność w czwartkowy wieczór sprawiła, że stacja NBC postanowiła anulować produkcję komedii Sean Saves The World.

Fatalna oglądalność w czwartkowy wieczór sprawiła, że stacja NBC postanowiła anulować produkcję komedii Sean Saves The World.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Produkcja jesienią otrzymała zamówienie 18 odcinków. Dotychczas nakręcono 14 z nich i na tym praca na planie dobiegła końca. Sean Hayes grający w Sean Saves The World główną rolę poinformował o tym na twitterze. Serial został anulowany, a dwa ostatnie odcinki, które nie doczekały się jeszcze emisji, pokazane zostaną przez NBC po Zimowej Olimpiadzie w Soczi.

Ostatni odcinek Sean Saves The World zgromadził przed telewizorami ledwie 2,60 mln widzów przy współczynniku 0.7.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV