Prosto z Los Angeles! Polska data premiery serialu sf Westworld oraz Divorce stacji HBO

Kamil Śmiałkowski, nasz redaktor naczelny, donosi z Los Angeles z panelu HBO na TCA. Wyjawiono tam datę premierę oczekiwanego serialu science fiction Westworld.

Kamil Śmiałkowski, nasz redaktor naczelny, donosi z Los Angeles z panelu HBO na TCA. Wyjawiono tam datę premierę oczekiwanego serialu science fiction Westworld.

Adam Siennica

Adam Siennica

Kamil Śmiałkowski donosi, że Westworld zadebiutuje w Polsce już 3 października, dzień po premierze w USA. Natomiast tydzień później premierę będzie mieć kolejne nowe seriale HBO - Divorce oraz Insecure, czyli 10 października. Kamil rozmawiał z aktorami z obu seriali, więc przed premierą spodziewajcie się ciekawych wywiadów

Przypomnijmy, że Westworld to pierwszy serial science fiction telewizji HBO, za którego sterami stoi Jonathan Nolan (brat Chrisa, twórca popularnego hitu Person of Interest). Fabuła rozgrywa się w futurystycznym parku rozrywki, w którym roboty zaczynają szaleć i atakować gości. Serial oparty jest na książce Michaela Crichtona, która została zekranizowana w latach 70. pod tym samym tytułem.

Zobacz także: Zwiastun Westworld

W obsadzie m.in. są Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Sidse Babett Knudsen, Jimmi Simpson, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bolsø Berdal, Ben Barnes, Simon Quarterman, Angela Sarafyan, Luke Hemsworth i Clifton Collins, Jr.

Divorce to powrót do HBO Sary Jessiki Parker, gwiazdy Seksu w wielkim mieście. Fabuła skupia się na korporacyjnej rekruterce, która pewnego dnia postanawia rozwieść się ze swoim mężem po 17 latach małżeństwa. Sytuacje dodatkowo komplikuje fakt, że para ma dwójkę dzieci.

Insecure to komediodramat HBO. Fabuła skupia się na wyjątkowej przyjaźni dwóch Afroamerykanek, ich nietypowych doświadczeniach często związanych z prześladowaniem rasowym.

Źródło: własne / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV