Przekręt Guya Ritchiego w wersji serialowej – Snatch od kwietnia w AXN

Nowy serial komediowo-kryminalny Snatch doczeka się polskiej premiery. Od kwietnia będziecie mieli okazję zobaczyć go w stacji AXN.

Nowy serial komediowo-kryminalny Snatch doczeka się polskiej premiery. Od kwietnia będziecie mieli okazję zobaczyć go w stacji AXN.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Mamy dobre wiadomości dla fanów seriali komediowo-kryminalnych i produkcji Guya Ritchiego. Już od kwietnia na antenie stacji AXN będziecie mogli obejrzeć nową produkcję tego typu - Snatch. Pomysł na historię wydaje się banalny: grupa dobrze zapowiadających się naciągaczy natknie się na ciężarówkę wyładowaną skradzionym złotem. Sęk w tym, że to odkrycie sprawi, iż początkujące złodziejaszki znajdą się nagle w wirze rozmaitych rozgrywek, które rządzą światem zorganizowanej przestępczości. Bądźcie przygotowani na przeróżne twisty fabularne i wyjątkowe temp akcji. Oto zwiastun:

Zobacz także: Oscary 2017 - już dziś wybierz z nami zwycięzców!

W obsadzie znajdują się m.in.: Luke Pasqualino, Rupert Grint, Lucien Laviscount, Ed Westwick i Dougray Scott. Pomysłodawcą serialu jest Alex De Rakoff.

Premiera w USA odbędzie się 16 marca.

Źródło: informacja własna / zdjęcie główne: Sony Pictures Television/Crackle

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV