Przepis na amerykański sen - spin-off w planach. W ekipie twórczyni serialu

Przepis na amerykański sen to serial komediowy z 2015 roku. Zgodnie z nowymi informacjami, w planach jest spin-off produkcji.

Przepis na amerykański sen to serial komediowy z 2015 roku. Zgodnie z nowymi informacjami, w planach jest spin-off produkcji.

Przepis na amerykański sen to serial opowiadający historię 12-letniego chłopca, Eddiego, wielkiego miłośnika hip-hopu. W latach 90. Eddie przeprowadza się z dzielnicy Chinatown w Waszyngtonie na przedmieścia Orlando. To, co tam zastaje, jest dla niego dużym zaskoczeniem. W obsadzie są między innymi Randall Park, Constance Wu, Hudson Yang i Forrest Wheeler. Wiosną tego roku serial otrzymał zamówienie na 6. sezon.

Zgodnie z nowymi informacjami, Przepis na amerykański sen doczeka się spin-offa. W ekipie twórców znalazła się główna producentka i scenarzystka oryginalnego serialu, Rachna Fruchbom, która będzie odpowiedzialna za spisanie historii. Powrócą także Jake Kasdan i Melvin Mar. Według nieoficjalnych opisów, fabuła ma skupić się na nowej rodzinie imigrantów, prawdopodobnie z innego kraju.

Na ten moment dalsze szczegóły na temat produkcji są utrzymywane w tajemnicy - nie wiadomo, czy projekt zostanie podjęty przez ABC, będące domem dla pierwowzoru. Poinformujemy o szczegółach.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV