Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Przerwano produkcję dramatu NBC pt. „Crisis”

Produkcja nowego serialu dramatycznego stacji NBC pt. Crisis została przerwana w ostatni piątek. Co jest powodem takiej decyzji producentów?

Przerwa ma trwać osiem dni, czyli tyle, ile potrzeba czasu by nakręcić jeden pełny odcinek. Praca na planie Crisis stanęła w piątek i trwać będzie do najbliższej niedzieli. Obecnie nakręcono sześć odcinków (razem z pilotem, który tworzono na początku 2013 roku). Zagraniczne media podają, że powodem była „zmiana kursu” w fabule serialu, na którą producenci potrzebują nieco więcej czasu. Tuż po przerwie ekipa powróci na plan by jeszcze raz nakręcić kilka scen, a następnie podjęta zostanie decyzja związana z kontynuacją produkcji.

Ponadto twórca serialu Rand Ravich nie jest do końca zadowolony z kierunku w jakim podąża fabuła. Ravich doszedł do wniosku, że musi skonsultować się z kilkoma innymi scenarzystami nie związanymi bezpośrednio z projektem i poznać ich zdanie.

Crisis obok Czarnej listy był najciekawiej zapowiadającym się serialem dramatycznym NBC na sezon 2013/14. Główne role grają w nim Gillian Anderson i Dermot Mulroney. Produkcja określana jest jako thriller napakowany emocjami i akcją, z fabułą osadzoną w Waszyngtonie. Produkcja ma skupiać się na agencie Tajnych Służb (Secret Service), który podczas pierwszego dnia swojej pracy znajduje się w samym środku wielkiego, międzynarodowego kryzysu. Dotychczas przestrzegający reguł, tym razem zmuszony zostanie zmienić podejście, by odkryć prawdę.

Premiera Crisis zaplanowana jest na midseason 2014.

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.