Przerwano produkcję dramatu NBC pt. „Crisis”

Produkcja nowego serialu dramatycznego stacji NBC pt. Crisis została przerwana w ostatni piątek. Co jest powodem takiej decyzji producentów?

Produkcja nowego serialu dramatycznego stacji NBC pt. Crisis została przerwana w ostatni piątek. Co jest powodem takiej decyzji producentów?

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Przerwa ma trwać osiem dni, czyli tyle, ile potrzeba czasu by nakręcić jeden pełny odcinek. Praca na planie Crisis stanęła w piątek i trwać będzie do najbliższej niedzieli. Obecnie nakręcono sześć odcinków (razem z pilotem, który tworzono na początku 2013 roku). Zagraniczne media podają, że powodem była "zmiana kursu" w fabule serialu, na którą producenci potrzebują nieco więcej czasu. Tuż po przerwie ekipa powróci na plan by jeszcze raz nakręcić kilka scen, a następnie podjęta zostanie decyzja związana z kontynuacją produkcji.

Ponadto twórca serialu Rand Ravich nie jest do końca zadowolony z kierunku w jakim podąża fabuła. Ravich doszedł do wniosku, że musi skonsultować się z kilkoma innymi scenarzystami nie związanymi bezpośrednio z projektem i poznać ich zdanie.

Crisis obok Czarnej listy był najciekawiej zapowiadającym się serialem dramatycznym NBC na sezon 2013/14. Główne role grają w nim Gillian Anderson i Dermot Mulroney. Produkcja określana jest jako thriller napakowany emocjami i akcją, z fabułą osadzoną w Waszyngtonie. Produkcja ma skupiać się na agencie Tajnych Służb (Secret Service), który podczas pierwszego dnia swojej pracy znajduje się w samym środku wielkiego, międzynarodowego kryzysu. Dotychczas przestrzegający reguł, tym razem zmuszony zostanie zmienić podejście, by odkryć prawdę.

Premiera Crisis zaplanowana jest na midseason 2014.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV