Przybliżona data premiery „Dragon Ball Z: Light of Hope”
Robot Underdog, twórcy „Dragon Ball Z: Light of Hope”, nowego serialu internetowego, osadzonego w uniwersum „Dragon Ball”, zdradzili, kiedy możemy spodziewać się premierowego odcinka.
Robot Underdog, twórcy „Dragon Ball Z: Light of Hope”, nowego serialu internetowego, osadzonego w uniwersum „Dragon Ball”, zdradzili, kiedy możemy spodziewać się premierowego odcinka.

„Dragon Ball Z: Light of Hope” to dynamiczny fanowski serial internetowy, którego akcja rozgrywa się w uniwersum znanym wszystkim miłośnikom mangi i anime „Dragon Ball”. Twórcy serii, ekipa Robot Underdog, wyjawiła, że dopracowują już ostatnie szczegóły i mają nadzieję, że 1. odcinek pojawi się już pod koniec przyszłego miesiąca.
Przy okazji, Robot Underdog wspomnieli również, że stali się częścią serwisu Machinima, co pozwoli im rozwijać się i tworzyć jeszcze więcej projektów w przyszłości.
Czytaj także: Chris Pratt jako Indiana Jones
Dokładna data premiery serialu „Dragon Ball Z: Light of Hope” nie jest jeszcze znana.
Źródło: dragonblogz.com / Źródło: materiały prasowe




naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1971, kończy 54 lat
ur. 1943, kończy 82 lat
ur. 1985, kończy 40 lat
ur. 1970, kończy 55 lat
ur. 1979, kończy 46 lat

