Przeczytaj w weekend

Przyjaciele - specjalny zestaw LEGO z okazji 25-lecia serialu. Nowe zdjęcia

Na 25-lecie serialu Przyjaciele firma LEGO przygotowała specjalny zestaw.

Na 25-lecie serialu Przyjaciele firma LEGO przygotowała specjalny zestaw.

Norbert Zaskórski
Norbert Zaskórski
Tagi:  lego 

Z okazji 25-lecia serialu komediowego Przyjaciele Grupa LEGO oferuje fanom prawdziwy hit - zestaw LEGO® Ideas Central Perk. Będzie on dostępny na rynku od 1 września. Zestaw kolekcjonerski jest wiernym odzwierciedleniem kawiarni Central Perk. Pełno tu realistycznych detali. Można zbudować kultową część wypoczynkową z kanapą, fotelem i dwoma krzesłami, strefę obsługi z ekspresem do kawy, kasą, słojem z dwoma ciasteczkami i tablicą z menu, czy scenę do występów muzycznych z sofą, fotelami i stolikiem. W zestawie znajduje się także okno z logo Central Perk, drzwi wejściowe oraz dwie lampy studyjne z przezroczystymi elementami światła z klocków LEGO.

W zestawie znajdują się oczywiście minifigurki przedstawiające bohaterów serialu: Rossa, Rachel, Chandlera, Monicę, Joey’a, Phoebe i udręczonego managera Central Perk - Gunthera. Do każdej z minifigurek są dołączone przedmioty inspirowane historiami z serialu np. zbudowany z klocków keyboard Rossa, taca i filiżanka Rachel, pączek Moniki, pudełko na pizzę, kawałek pizzy i „męska torebka” Joeya, a także laptop Chandlera, gitara Phoebe oraz miotła Gunthera.
Pomysłodawcą LEGO Ideas Central Perk jest Aymeric Fievet z Normandii we Francji - pasjonat seriali telewizyjnych, filmów i kreskówek, a także produktów LEGO.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia zestawu:

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV