Ptaki Nocy - dwa kolejne plakaty z bohaterkami filmu

Kampania promująca film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) nie zwalnia tempa. Do sieci trafiły kolejne dwa plakaty.

Kampania promująca film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) nie zwalnia tempa. Do sieci trafiły kolejne dwa plakaty.

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to nadchodzący film komiksowy studia Warner Bros. i DC. W fabule, tytułowa bohaterka - Harley Quinn - wraz z Huntress, Black Canary i Renee Montoyą ruszy na odsiecz nastoletniej Cassandrze Cain. Na ekranie pojawią się także znani z uniwersum komiksowego giganta złoczyńcy, Roman Sionis, czyli Czarna Maska oraz Victor Zsasz.

Do sieci trafiły dwa nowe plakaty z bohaterkami filmu, które udostępnione zostały przez Warner Bros. Nie wiadomo na razie, kiedy zadebiutują kolejne materiały wideo, ale na razie fani mogą cieszyć oczy naprawdę ładnymi plakatami. Zobaczcie (dwa nowe na początku galerii):

W roli Harley Quinn powraca Margot Robbie, zaś w obsadzie są również Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Ewan McGregor i Chris Messina. Reżyserką jest Cathy Yan, która stworzyła obraz na bazie scenariusza Christiny Hodson. Ptaki Nocy wejdą na ekrany polskich kin 7 lutego 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV