Ptaki Nocy - oto kolejne plakaty. Jest też opis zwiastuna, który zawiera niespodzianki

W sieci pojawiły się nowe plakaty opartego na komiksach DC filmu Ptaki Nocy. Mamy też okazję zapoznać się z opisem kolejnego zwiastuna produkcji.

W sieci pojawiły się nowe plakaty opartego na komiksach DC filmu Ptaki Nocy. Mamy też okazję zapoznać się z opisem kolejnego zwiastuna produkcji.

Kampania marketingowa filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) przybiera na sile. Na odbywającym się w brazylijskim Sao Paulo konwencie Comic Con Experience pokazano nowy zwiastun produkcji opartej na komiksach DC. Na razie nie wiemy, kiedy i czy w ogóle trafi on do sieci, jednak w materiale przyszykowano kilka niespodzianek dla fanów powieści graficznych. 

Pierwsza scena pokazuje zrywającą z Jokerem Harley Quinn, która próbuje zbudować sobie nowe życie w Gotham City. Wynajmuje mieszkanie, adoptuje parę hien o imieniach Wayne i Bruce, by później wysadzić w powietrze fabrykę Ace Chemicals. Cała sekwencja została wyemitowana w ten sposób, jakby nie wchodziła w skład zasadniczego trailera. Dopiero kilka chwil później zebrani w Sao Paulo mogli zobaczyć dalszą część wideo, która tym razem skupiła się na innych postaciach - z doniesień wynika, że pokazywano je głównie w ramach scen akcji. Potwierdzają one, że Dinah Lance na ekranie pokaże swój słynny "Płacz Kanarka". Wiemy również, że w pewnym momencie zwiastuna Czarna Maska założył na siebie wyraźnie już inspirowaną komiksami, charakterystyczną maskę. 

Zobaczcie również nowe plakaty, które zaprezentowano przed debiutem trailera:

Ptaki Nocy wejdą na ekrany kin w Polsce 7 lutego przyszłego roku. 

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Warner Bros./comicbook.com

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV