Przeczytaj w weekend

Ptaki Nocy - Harley Quinn na nowych zdjęciach oraz prognoza filmu w box office

Ptaki Nocy będą pierwszym komiksowym filmem w 2020 roku. Do sieci trafiły nowe zdjęcia z Total FILM oraz okładka z bohaterkami.

Ptaki Nocy będą pierwszym komiksowym filmem w 2020 roku. Do sieci trafiły nowe zdjęcia z Total FILM oraz okładka z bohaterkami.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Pełny tytuł widowiska brzmi Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn). Zrealizowana na podstawie komiksów DC produkcja ukaże, jak tytułowa bohaterka, Huntress, Black Canary i Renee Montoya ruszą na odsiecz nastoletniej Cassandrze Cain. Na ekranie pojawią się także znani z uniwersum komiksowego giganta złoczyńcy, Roman Sionis aka Czarna Maska i Victor Zsasz.

Box Office Pro podało pierwsze prognozy dla filmu w kinowych kasach w weekend otwarcia. Szacuje się, że film może osiągnąć wynik zbliżony do tego, co zainkasowała produkcja Shazam!. Ptaki Nocy mogą w pierwszym weekendzie w USA zarobić 49 mln dolarów. Shazam! może pochwalić się wynikiem otwarcia na poziomie 53,5 mln dolarów.

W obsadzie znaleźli się m.in. Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez, Ewan McGregor i Chris Messina. Reżyserką jest Cathy Yan, która stworzyła obraz na bazie scenariusza Christiny Hodson. Zobaczcie nowe zdjęcia:

Ptaki Nocy wejdą na ekrany polskich kin 7 lutego 2020 roku.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV