Przeczytaj w weekend

Ptaki Nocy - sposób Harley Quinn na podryw. Zobacz spot

W sieci pojawiły się nowe materiały promujące film Ptaki Nocy od Warner Bros. Ponadto reżyserka widowiska wypowiedziała się o jej osobistym związku z produkcją.

W sieci pojawiły się nowe materiały promujące film Ptaki Nocy od Warner Bros. Ponadto reżyserka widowiska wypowiedziała się o jej osobistym związku z produkcją.

Kampania marketingowa filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) nabiera tempa. Wczoraj, w czasie gali The Game Awards pokazano nowy spot telewizyjny produkcji, który rozpoczął wstęp z udziałem Harley Quinn. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Natomiast reżyserka produkcji Cathy Yan wypowiedziała się o jej osobistym związku z tym filmem. Stwierdziła, że jest tak, ponieważ widowisko dotyczy emancypacji, kobiet, które niemal konkurują ze sobą i poniżają się. Przy okazji jest to również produkcja o ich słabościach w związku z panującym patriarchatem. Yan stwierdziła, że sama spotkała się z tym problemem.

W sieci pojawiły się również zdjęcia t-shirtów promujących film. Dają one lepsze spojrzenie na wrotkarski strój Harley Quinn:

Film opowiada historię tytułowej, znanej z kart komiksów DC drużyny bohaterek, w której skład wchodzą Harley Quinn, Huntress, Black Canary oraz Renee Montoya. W produkcji zmierzą się one z gangsterem, Czarną Maską. W obsadzie widowiska znajdują się Margot Robbie, Jurnee Smollett-Bell, Mary Elizabeth Winstead, Rosie Perez, Ella Jay Basco i Ewan McGregor.

Ptaki Nocy - premiera filmu w Polsce 7 lutego.

Źródło: comicbookmovie.com/screenrant.com/comicbook.com/zdjęcie główne: Warner Bros

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV