Pułapka czasu: zobacz polskie wydanie książki

Niedługo do kin wejdzie ekranizacja powieści Pułapka czasu Madeleine L'Engle. Zobaczcie jak będzie wyglądało nowe polskie wydanie.

Niedługo do kin wejdzie ekranizacja powieści Pułapka czasu Madeleine L'Engle. Zobaczcie jak będzie wyglądało nowe polskie wydanie.

Wydawnictwo Mag zapowiedziało na 28 lutego wydanie młodzieżowej powieści fantasy Madeleine L'Engle zatytułowanej A Wrinkle in Time. Jest to pierwszy tom serii składającej się z 5 części. Nowa edycja cyklu związana jest ze zbliżającą się premierą A Wrinkle in Time w reżyserii Ava DuVernay (premiera 9 marca).

Wydana w oryginale w 1962 roku Pułapka czasu to łącząca naukę i fantastykę, ciemność i światło, strach i przyjaźń historia, która stała się klasyką literatury dziecięcej.

Oto okładka nowego wydania Pułapki czasu:

Pułapka czasu - okładka
Źródło: Empik

Źródło: Mag / fot. materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV