RAGE 2 otrzyma zarówno darmowe, jak i płatne dodatki

Twórcy zdradzili plan na najbliższe miesiące. RAGE 2 otrzyma wsparcie w postaci płatnych i darmowych rozszerzeń.

Twórcy zdradzili plan na najbliższe miesiące. RAGE 2 otrzyma wsparcie w postaci płatnych i darmowych rozszerzeń.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  dodatki 

Dziś dowiemy się ile w oczach recenzentów warta jest gra RAGE 2. Pierwsza recenzja, która w weekend pojawiła się w sieci, wskazuje na to, że będzie to dobry tytuł. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się za kilka godzin. Na razie to twórcy przekonują nas, że po grę warto sięgnąć i opublikowali listę dodatków na niedaleką przyszłość.

RAGE 2 przez najbliższe miesiące otrzyma darmowe pomniejsze dodatki, jak wyzwania czy skórki. Pierwsze większe i płatne DLC pojawi się dopiero w sierpniu i zawierać będzie nową fabułę, region, a także nowe zdolności, pojazdy itp. Jesienią ma się ukazać kolejny większy dodatek, który również będzie posiadał swój wątek fabularny. Ceny rozszerzeń nie zostały ujawnione.

Tak wygląda swoisty roadmap dodatków do gry na ten rok.

RAGE 2 - DLC Roadmap 2019fot. Bethesda

Źródło: informacja prasowa / fot. Bethesda

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV